Poniżej znajdują się wskazówki jak wykorzystać nasz Panel... a to wszystko po to, aby więcej Państwo sprzedali.

 

1) SCHEMAT BLOKOWY

 

W skrócie schemat blokowy polega na tym, aby stworzyć blok aukcji (grupę), który będzie mocno uwidoczniony za pomocą aukcji wyróżnionych, które posłużą jako "wabik".  Wrzucamy panel allegro na każdą aukcję. Panel powinien zawierać aukcje posortowane po czasie do końca aukcji - rosnąco. Sprawi to, że w panelu np 3x3 będą pokazywane aukcje będące najbliżej końca. Zakładając sytuację, że dziennie wystawiamy 3 aukcje. Każdego dnia dajemy jedną aukcję wyróżnioną, która będzie wabiła i pokazywała pozostałe za pomocą panelu 3x3 (zatem jedna aukcja pokazuje właściwie cały blok). Możemy w ten sposób osiągnąć bardzo  ciekawy efekt, a mianowicie dosyć mocno pokazać 9 aukcji płacąc za wyróżnienie 3 aukcji (wabików). Każda aukcja wskazuje inną z bloku w ten sposób praktycznie codziennie będziemy mieli wyróżnione 9 aukcji! Oczywiście z upływem czasu aukcje, które się zakończą zostaną zastąpione nowymi z bloku wspomagającego (aukcje w panelu są aktualizowane co godzinę i nie trzeba wklejać ponownie kodu, jeśli jakaś się zakończy zostanie zastąpiona następną, która jest najbliżej końca ) ... i tak w kółko.... jak na rysunku:

allegro panele

A jeśli aukcje się skończą... powtarzamy schemat, ale tym razem wyróżniamy inne aukcje, aby nie dawać ciągle tych samych wabików. Jak na rysunku...

panele-allegro

 

2) METODA NA KATEGORIĘ

 

Sprzedajesz kilka rodzajów produktów? Załózmy, że są to: buty, sukienki i bluzki. Jeśli chcesz aby, na Twoim panelu pojawiały się tylko i wyłącznie produkty z danej katagorii użyj opcji "filtruj po słowie". Jeśli w pole formularza wpiszesz "buty" - system pokaże tylko aukcje, które w tytule mają słowo buty.

 

 

--> Co to daje?
Proszę sobie wyobrazić, że zamiast uwidaczniać 10 aukcji z butami pokażecie Państwo 3 wyróżnione, a klient szukający butów przy okazji zobaczy Państwa pozostałe aukcje dokładnie z tej kategorii. W końcu jeśli jedne się nie spodobają zawsze w panelu może znaleźć inne. Pomiętaj o zapisaniu ustawień zanim wygenerujesz kod.

 

3) METODA LOSOWA.

 

Wystawiasz na wielu aukcjach ten sam produkt i nie chcesz, aby panel pokazywał 5 razy tą samą miniaturkę. Wybierz Sortowanie --> LOSOWE, a Twój Panel pokaże co 30 minut losowo wybrane aukcje.

 

losowo

 

Jest to metoda, która pozwoli na uwidocznienie całej gamy Twoich produktów. Możesz pokazać aukcję zarówno bliskie końca jak i dopiero co wystawione.

 

 

panel allegro panele allegro panele aukcji panel na aukcje galeria allegro

Copyright © 2010 Serwis Panel-allegro.pl należy do Be Perfect Przemysław Dworakowski.

Panel aukcyjny pozwalający zwiększyć sprzedaż w serwisie Allegro.pl.

Firma Be Perfect nie jest w żaden sposób powiązana z QXL Poland (właściciela Allegro.pl)